Forum mieszkańców Rabki-Zdrój
Nic o Nas bez Nas!

Sprawy techniczne - Iscra

Iscra - 2012-03-27, 09:03

@ Electrical Storm: Dawidzie, proszę o zwrot składki na utrzymanie forum.
Skoro moja obecność jest tutaj na tyle niepożądana, że jestem bezkarnie obrażana, na istnienie forum mogą składać osoby, którym bardziej zależy na tym, by ono działało i by mogły dalej uprawiać na nim swoją działalność indoktrynacyjną, tzn. Robert i Adler.

muma - 2012-03-27, 09:52

chyba lekko przesadzasz
malkotent - 2012-03-27, 14:31

Przeglądając niektóre wpisy mam wrażenie , że ich autorzy to meteopaci. Cóż bozia różne istoty stworzyła ale żeby ich wpisy traktować tak osobiście. Bez nich świat byłby szary. Wyluzuj i daj im szansę.
Robert - 2012-03-27, 22:37

oi
GAZDA - 2012-03-27, 23:29

wszyscy histeryzujecie...
Robert - 2012-03-27, 23:41

oi
GAZDA - 2012-03-27, 23:48

jedni histeryzują bo dwóch chwali onr, drugie 2 osoby bo ktoś histeryzuje z tego powodu...
bez sensu...
a róbcie se co chcecie...

mlody - 2012-03-28, 06:11

ISCRA - a mnie odpowiadają Twoje wpisy i poglądy , i będzie mi bardzo przykro jak się wylogujesz.
Robert- nie zgadzam się z Twoją wizja widzenia świata, co nie znaczy że mam cię wyzywać. Nie napisałem nigdy że jesteś bucem a tylko że ZACHOWUJESZ się jak buc.
A to wielka różnica, jeśli cię uraziłem to przepraszam.

Jak odejdziecie to będzie do dupy, bo się zrobi nudno. Zapewniam że wiem do czego służy przycisk IGNORUJ oraz OFF na laptopie ;) )

Forum jest po to żeby dyskutować, ja lubie dyskutować i spierac się na poglądy więc Robert nie zachowuj się jak baletnica , dobrze , z kim będe wtedy pisał na tematy masońsko-żydowsko-prawicowe???? :-D :-D :-D

Iscra - 2012-03-28, 06:50

hm. Może w porządku chronologicznym:
@ Adler. Rozumiem, że mamy tutaj wirtualną piaskownicę, ale między nami przedszkolakami sprawy załatwia się na poważnie, a nie byle rymowanką.

@Robert: "płacz kobiety"? Pfff.

@ Malkontent & Gazda: prawda to.

@ mlody: miło mi ja nie wiem co :P , ale nie napisałam nigdzie, że odchodzę z forum: uważam jedynie, że jeśli Adler i Robert czują się na nim bezkarni, to niech łożą na jego utrzymanie...

Iscra - 2012-03-28, 09:54

hm. Czy to jest groźba?

:alien:

Chcesz być traktowany poważnie, to swoich rozmówców (w tym przypadku rozmówczynię) traktuj poważnie.

Rudy Lis - 2012-03-28, 11:09

Wy ludziska to macie zdrowo pod deklem?
obrażanie i strzelanie fochów toż to nie przystoi no chyba że się ma po 10 latek
może zacząłem dopiero pisać na tym forum i zaraz usłyszę że się wp.. miedzy wódke a zakąskę ale jeśli się ma jakieś przekonania to się ich broni normalna sprawa ale problem narasta tutaj po obydwu stronach do rangi światowego konfliktu jest to praktycznie dyskusja 2-ch na 2-ch. Może niech Ci Prawi się trochę zaczerwienią a Ci Lewi trochę wybielą?
We wzajemną zgodę i spijanie miodu z dziobka nie wierzę (w końcu jestem prawdziwym Polakiem) Ale Foch lub dezercja z forum to najgorsze co można zrobić. Niech Walka Trwa (ale na argumenty, docinki złośliwości wzajemne animozje ot to co jest zwyczajne dla każdego Forum).

lugoshi - 2012-03-28, 11:42

Dzięki za głos rozsądku.
Sam bym lepiej nie napisał.

Robert - 2012-03-28, 13:09

oi
mlody - 2012-03-28, 19:03

nie jestem lewy, nie cierpię komuchów ale tez nie toleruję wmawiania że czarne jest białe.
A to że zostałem to tylko zasługa kilku osób które napisały do mnie na priv i mnie przekonały co do słuszności moich forumowych wypocin w tej konkretnej sprawie.

itachi77 - 2012-03-28, 20:56

Widzę że się już wszyscy wypłakali no to do roboty...