Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: lugoshi
2013-12-16, 19:05
NON POSSUMUS! - Nie chcemy tęczy !
Autor Wiadomość
Robert 

Wysłany: 2014-01-06, 17:01   

oi
Ostatnio zmieniony przez Robert 2014-07-08, 16:43, w całości zmieniany 1 raz  

mlody 
Sponsor forum
inż.Mamoń

Wysłany: 2014-01-06, 17:12   

to że ktoś jest katolikiem nie jest jednoznaczne że ma siedziec cicho i popierać sodomitów.
Dokladnie Iskra - poczytaj sobie co to jest sodomia w Biblii, dla uproszczenia powiem Ci że jest to jeden z 4 grzechów wołających o pomstę do nieba.
Prawdziwy katolik nie powinien siedziec cicho a wręcz MUSI zaprotestować jeśli w jego obecności ktoś chce wdrożyć to zycia jego ( i innych bliźnich ) małoletnich dzieci wytyczne i ideologie popierające grzech sodomicki, więc bardzo Cię proszę nie odwracaj " kota do góry ogonem" , bo prawda jest jedna i niezmienna.
To wszystkie lewackie ugrupowania własnie usiłują jak juz wcześniej było wspomniane czarne nazywać białym.

Iscra, bardzo Cię prosze nie wycieraj sobie twarzy Biblią, bo jakbyś ją czytała, zrozumiała i chciała stosować w zyciu to co tam jest napisane to nigdy byś nie popierała gender.

Robert 

Wysłany: 2014-01-06, 17:37   

oi
Ostatnio zmieniony przez Robert 2014-07-08, 16:43, w całości zmieniany 1 raz  

Iscra

Wysłany: 2014-01-07, 07:53   

Tak, Robert, nie popieram faszyzowania polskiej rzeczywistości. Prawica, z którą warto rozmawiać i wymieniać poglądy różni się jakościowo od totalizujących prawiczków intelektualnych, którzy nic nie rozumieją, za to hałłakują za przemocą i krwią.

młody: Biblię znam na pewno lepiej od ciebie, podobnie jak pisma Ojców Kościoła i całkoształt doktryny katolickiej. Więc nie musisz mi jej tłumaczyć, bo będzie ze szkodą dla doktryny. W odróżnieniu od ciebie krytycznie odnoszę się wyłącznie do tego, co znam i co pojmuję.

mlody 
Sponsor forum
inż.Mamoń

Wysłany: 2014-01-07, 08:05   

Iscra- OK ,wg Ciebie ja Biblii nie znam, masz prawo tak mówić, ja swoje wiem.

Wiesz , znać Biblię i przeczytać ją ,a rozumieć to jednak wielka różnica.
Świadkowie Jehowy też znają jestem przekonany, że lepiej od Ciebie i co z tego wynika ?
Ano to, że opowiadają dyrdymały których nawet nie chce mi się przytaczać.

Iscra

Wysłany: 2014-01-07, 10:02   

Młody: Jestem przekonana, że znajomością Biblii Świadkom Jehowy jednak dorównuję, a to dlatego, że mam w nawyku studia teologiczne oraz wymianę zdań z ww.

Świadkowie Jehowy znają Biblię gruntownie, ale interpretują Biblię bardziej dosłownie niż nieliczni w tym kraju znający Biblię katolicy. Z tego pierwszego względu moim zdaniem należy im się szacunek. Z tego drugiego względu -- twoim zdaniem -- należy im się wyłącznie pogarda. Ot, kolejny raz wystawiasz sobie sam świadectwo niedostateczne z przygotowania do życia w tolerancji.

mlody 
Sponsor forum
inż.Mamoń

Wysłany: 2014-01-07, 12:27   

Iscra- dziękuję CI, miód na moje serce ;)
Ach jakże miło być postrzeganym jako nietolerancyjny dla skeciarzy i wszelkiej maści lewackich zboków.

Mieć " w nawyku studia teologiczne" a skończyć teologię to jednak dość duża różnica....
Chyba że Ty masz w nawyku studium teologiczne pod egidą gender i jak świadkowie wyszukujesz pasujących do Twojej wizji cytatów, a to przepraszam, rozumiem ;)

Wycierasz sobie twarz Biblią, a tam wyraźnie jest napisane za co Bóg zesłał karę na Sodome i Gomorę.

Wg. Twojego lewackiego podejścia zatem Pan Bóg też jest nienowoczesny i nietolerancyjny w w.w. sprawie. Bo gdyby był nowoczeny i tolerancyjny to by tego nie zrobił....

To Ty sobie coraz bardziej wystawiasz świadectwo nietolerancji, wiesz Iskra miałem Cię za madrzejszego człowieka.....ups, przepraszam człowiekinię, bo teraz jest równouprawnienie, a człowiek ma rodzajnik męski :002:

Iscra

Wysłany: 2014-01-07, 15:41   

W Bibli jest również napisane, że mężczyzna ma mieć bujne bokobrody. Masz te tak wyśmiewane u ortodoksyjnych Żydów pejsiki? Zapewne nie. Sam dowolnie traktujesz Biblię, a świadków Jehowy wyśmiewasz za dyscyplinę doktrynalną.

Wiesz co Młody, dzisiaj ktoś bardzo mądry powiedział mi w twojej sprawie: "Nie kłóć się z głupcem. Sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem". I ma rację, chcesz być głupcem i ignorantem, to sobie bądź, mnie w zasadzie nic już do tego.

A tymczasem zamiast wyzywać mnie od "lewackich zboków", i "skeciarzy", zrób coś sensownego: http://www.citizengo.org/...DUxMjMxMzE1MDk1

mlody 
Sponsor forum
inż.Mamoń

Wysłany: 2014-01-07, 16:36   

Iscra - proponuję zakończyc tą jałową dyskusję na tematy wiary i Biblii, bo ona nigdzie nie prowadzi, ty wiesz swoje poniewaz jesteś "ucona" ja jestem zwykłym prostakiem i w dodatku katolem z ciemnogrodu , wiem swoje i nie przekonasz mnie swoimi mądrościami.

Mi nikt mądry nie musiał nic mówic ponieważ po pierwsze mam swój rozum, po drugie to powiedzenie które dziś zostało Ci objawione

"Nie kłóć się z głupcem. Sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

znam od lat i stosuję w zyciu.

Sugerujesz mi że jestem głupi ? OK.niech ci będzie.

A tymczasem droga Pani zdziwisz się ale w citizengo biorę zawsze czynny udział, tylko uważaj bo ostatnio mieli prośby o wpisywanie się przeciwko aborcji do parlamentu EU i nawet wysłali mi podziękowania, więc wydaje mi sie że to jest sprzeczne z Twoimi przekonaniami równouprawnienia kobiet, bo wszystkie feministki genderowe mówią, że kobieta ma prawo decydować o swoim ciele....

Wydaje mi sie jednak że masz problemy z akceptacja samej siebie, bo nie przypominam sobie abym Cię gdziekolwiek wyzwał od " lewackich zboków" i "sekciarzy"....

Iskra- UWAGA , jeszcze raz czytamy co napisałem:

"Ach jakże miło być postrzeganym jako nietolerancyjny dla skeciarzy i wszelkiej maści lewackich zboków. "

a teraz bierzemy głeboki oddech, zastanawiamy sie i próbujemy zrozumieć co jest napisane.....
Czy jest tu cokolwiek o Tobie ????????

Jak na razie to ty sugerujesz mi żebym był głupcem i ignorantem,ale co ja tam wiem o Biblii i ewangelii św.Mateusza na ten temat, nic nie wiem bo nie prowadzę studiów teologicznych.....

Robert 

Wysłany: 2014-01-15, 19:31   

oi
Ostatnio zmieniony przez Robert 2014-07-08, 16:44, w całości zmieniany 1 raz  

Robert 

Wysłany: 2014-01-19, 13:38   

oi
Ostatnio zmieniony przez Robert 2014-07-08, 16:45, w całości zmieniany 1 raz  

lugoshi 
musicwatchgirlsgoby

Wysłany: 2014-01-23, 21:37   

Czy dożyję czasów kiedy dziecku nie będę zakrywał oczu jak się tęcza na niebie pokaże?

:aniol2:

hanka55 

Wysłany: 2014-01-24, 00:50   

Księża też mają życie seksualne.
Robercie, z iloma ludźmi w sutannach o tym rozmawiałeś osobiście?

hanka55 

Wysłany: 2014-01-24, 02:07   

https://demotywatory.pl/4277355/27-genialnych-portretow-genetycznych#obrazek-5

mlody 
Sponsor forum
inż.Mamoń

Wysłany: 2014-01-24, 09:13   

Nie hanka, księża nie maja zycia seksualnego. Jeśli tak jest to oznacza to że to jest człowiek który minał się w powołaniem i tyle.

Odpowiedz do tematu