Poprzedni temat :: Następny temat
Duda w Rabce
Autor Wiadomość
lugoshi 
musicwatchgirlsgoby

Wysłany: 2015-02-12, 08:56   Duda w Rabce

Kampania wyborcza wkracza do Rabki-Zdrój:

Cytat:
Andrzej Duda, który jest kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta w majowych wyborach, rozpoczął już kampanię, ale jego wizyta na Podhalu ma także inny charakter. Poseł wraz z innymi politykami weźmie udział w III Memoriale im. Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju.

http://www.gorce24.pl/inf...rtek_RabkeZdroj

i jeszcze TP:

http://www.tygodnikpodhal...&typ=w&id=26286

GAZDA 
Sponsor forum

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2015-02-12, 12:17   

komuniści zaczynają krążyć i frajerów szukać co na nich zagłosują...

lugoshi 
musicwatchgirlsgoby

Wysłany: 2015-02-12, 19:53   

Póki co krążyli po stoku:

http://www.fakt.pl/polity...ria,523788.html

mlody 
Sponsor forum
inż.Mamoń

Wysłany: 2015-02-12, 20:24   

dobrze ze tylko noga

lugoshi 
musicwatchgirlsgoby

Wysłany: 2015-02-12, 22:46   

Fotki z wizyty:

http://www.gorce24.pl/inf...zdjecia_i_video

Thea 

Wysłany: 2015-02-12, 23:27   

Dobrze, że chociaż jedna osoba zachowała spokój i zaopiekowała się rannym. Bo przecież nasi GOPR-owcy bez takiej pomocy nie daliby sobie rady! No cóż, szkolić innych nasi goprowcy mogą a na własnym podwórku - dobrze, że pomagał im ten super gość!

A do jakiego szpitala posła Kwiatkowskiego, cudownie uratowanego przez kandydata na prezydenta pana Dudę, przewieźli? Do rabczańskiego?
Liczę, że fakt znowu przedstawi dalszy ciąg ratowania posła - przynajmniej w 18 zdjęciach. Może kandydat na prezydenta odkryje kolejny talent i wyręczy służby medyczne w dalszym ratowaniu kolegi z Krakowa. :->

RadioK 

Wysłany: 2015-02-13, 03:40   

Co ty Thea za podłe insynuacje nam tutaj sugerujesz - że niby ta złamana noga to kit, służący tylko promocji super bohatera, naszego przyszłego prezydenta? I że teraz siedzą przy kominku i grzane winko sobie piją, rozważając czy aby pan poseł Duda dobrze wypadł na fotografii gdzie udziela poszkodowanemu "pierwszej pomocy", wyręczając GOPR który zawsze zjawia się zbyt późno, jak pogotowie? Przecież na miejscu był pan poseł Macierewicz, taki prymitywny spisek wykryłby od razu, tak jak wykrył spisek z nadpiłowaną linką orczyka ;-)

Jeszcze bardziej poruszył moją wyobraźnię wątek dalszego ratowania poszkodowanego posła - nie ma wątpliwości że będzie miało to miejsce w rabczańskim szpitalu, o istnienie którego zwycięski bój z siłami ciemności stoczyła pani burmistrz Przybyło. Pan poseł Duda będzie tym razem w białym kitlu (zamiast gumy, lanserskich spodenek POC i numeru startowego zarzuconego z nonszalancją na szyję) spoglądał z zatroskaną miną na kartę gorączkową hospitalizowanego kolegi ...

mlody 
Sponsor forum
inż.Mamoń

Wysłany: 2015-02-13, 07:41   

oczami wyobraźni widzę dupowatego Bronka w roli ratownika, ostatnio w TV widziałem jak jeździ stylem skrętnym zgodnie z kierunkiem jazdy ;)

ab16 
Sponsor forum

Wysłany: 2015-02-13, 10:53   

Którzy rabczanie budują pomnik? Imię, nazwisko i sumę jaka proponuje przeznaczyć na pomnik. Gdzie go chcą ustawić?

Dorian Gray 

Wysłany: 2015-02-13, 12:21   

A ja, naiwny, myślałem, że Memoriał im. Kaczyńskiej to będzie konkurs piękności. A tu niespodzianka, konkurs narciarski. Bo była wysportowana :)

RadioK 

Wysłany: 2015-02-13, 14:12   

mlody napisał/a:
oczami wyobraźni widzę dupowatego Bronka w roli ratownika, ostatnio w TV widziałem jak jeździ stylem skrętnym zgodnie z kierunkiem jazdy ;)

Na zdjęciach z Polczakówki widzę samych zaawansowanych narciarzy, wszyscy jednakowo odgarniają śnieg z trasy slalomu, "Bronek" by się wpasował w to towarzystwo jak ulał. Oczywiście nie mówię tutaj o panu pośle Dudzie, który dzięki profi strojowi jest zapewne profi narciarzem, prawie jak Putin który również pozuje na twardego sportsmena. O, przepraszam, Dudzie brakuje jeszcze teamowej kurtki z napisem "POLAND" na plecach, Putin jest w tym zakresie bardziej profi. Zapewne po zwycięskich wyborach prezydenckich ten ostatni element również zostanie uzupełniony i wszyscy będziemy mogli być dumni że mamy takiego mołodca za prezydenta, a nie jakiegoś łamagę.

mlody 
Sponsor forum
inż.Mamoń

Wysłany: 2015-02-13, 15:00   

nic nie przebije Putina z gołym torsem na koniu czy prowadzeniem łabędzi na motolotni ;)

lugoshi 
musicwatchgirlsgoby

Wysłany: 2015-02-13, 20:03   

Nie wiem skąd te kpiny.
Gostek młody, wysportowany, wykształcony. Ładna żonka.
Bronek ze swoją połową wypadają co najmniej blado w tym porównaniu.
No tak za tym drugim WSI stoi w odwodzie...

ewa 
Sponsor forum

Wysłany: 2015-02-13, 20:48   

Dzisiejsze wiadomości TVP http://wiadomosci.tvp.pl/...tyka-na-deskach

RadioK 

Wysłany: 2015-02-13, 22:14   

lugoshi napisał/a:
Nie wiem skąd te kpiny.
Gostek młody, wysportowany, wykształcony. Ładna żonka.
Bronek ze swoją połową wypadają co najmniej blado w tym porównaniu.
No tak za tym drugim WSI stoi w odwodzie...

Kpiny z pozerstwa, z niczego innego. Pan poseł Duda, mimo że niczego mu nie brakuje, jak byłeś łaskaw podkreślić, bardzo chciał wypaść jeszcze lepiej, kreując się na zawodowego narciarza. Dla mnie osoba która przebiera się w gumę i krótkie spodenki (strój osób trenujących narciarstwo wyczynowo), i tychże krótkich spodenek nawet nie ściągnie przed startem, pozostaje wyłącznie pozerem. Dodatkowo poziom umiejętności narciarskich pana posła Dudy jednoznacznie wskazuje iż guma służyła mu wyłącznie dla wykreowania pozy zawodowego narciarza, podobnie jak film z kamery GoPro zamontowanej na kasku. Żadnego w tym bynajmniej potknięcia czy przypadku, sztab pijarowców czuwa aby wykreować kandydata na prezydenta na super narciarza. Nie mam wątpliwości iż wszystko jest zawczasu starannie przekalkulowane, pijarowcy obliczyli że lepszy będzie mołodiec śmigający na nartach i udzielający pierwszej pomocy rannemu koledze niż smutas w garniturku prawiący zza książek o zmniejszaniu deficytu budżetowego, ograniczaniu rozbuchanych przywilejów niektórych grup zawodowych, redukcji zatrudnienia w organach administracji publicznej, zwiększaniu przejrzystości działań tychże organów i ograniczaniu korupcji poprzez wyegzekwowanie odpowiedzialności majątkowej urzędników za rażące naruszenie prawa. Społeczeństwo polskie jest jakie jest, lata zaborów, okupacji i komuny zrobiły swoje. Lud oczekuje prezydenta takiego jak Putin, Łukaszenko czy Kim Ir Sen, nadczłowieka który na wszystkim zna się najlepiej, byka ujarzmi gołymi rękami, pouczy kołchoźnika jak lepiej wydoić krowę, górnikowi pokaże jak bezpiecznie fedrować w ścianie, a żołnierza podszkoli w obsłudze ręcznej wyrzutni rakiet. Smutne jest dla mnie jedynie to iż taka kampania trafia nie tylko do chłopa małorolnego i robotnika niewykwalifikowanego, ale również do osób które powinny pracować głową a nie rękoma.
Uff, po tej przydługiej oracji może mnie przyjmą do WSI, gdzie będę mógł strzec układu za wszelką cenę, nie licząc się ze środkami. Szkoda że nie mam na to szans, wydaje mi się że byłbym super agentem, tak samo jak panu posłowi Dudzie wydaje się że jest super narciarzem.

Odpowiedz do tematu