Poprzedni temat :: Następny temat
fitnessland
Autor Wiadomość
malami 
postać fikcyjna

Wysłany: 2009-04-29, 08:46   fitnessland

nowy fitness w rabce prosi o wyrozumiałość w tworzeniu strony, na której np. o rollmasażu można wyczytać:

W Sporcie wyczynowym:
* Uzupełnienie treningu
* rozgrzewka: poprawa gotowości muskulatury do kontrakcji
* Przy rozluźnieniu muskulatury łagodzenie napięć i zaciągnięć po dużym sportowym wysiłku (zawody, mecze, turnieje)
* Odprowadzenie kwasu mlekowego z muskulatury po dużym sportowym wysiłku (mecze, zawody, turnieje)
* Zalety dla Państwa Przedsiębiorstwa:

;)

Dawid

Wysłany: 2009-05-10, 23:46   

Sprzęt i personel naprawdę mają świetny. Ale przy tej kasie jaką tam potrzbują na utrzymanie nie sądze aby to przetrwało długo.. Szczególnie że 100zł za miesiąc to jednak dużo jak na taką mieścinę ;) Gdyby było tak za 70 to jeszcze bym się zastanowił czy nie przejść od konkurencji ;-)

malami 
postać fikcyjna

Wysłany: 2009-05-11, 09:05   

może ktoś pogłówkował i mu wyszło, że jest zapotrzebowanie na fitness na poziomie, za taką kasę, żeby nie wszystkich było stać... poza tym w końcu za bieganie w podczerwieni i wdychanie miłych zapachów nie można płacić jak za stepper w szkolnej siłowni ;)
szkoda, że cennika nie ma na stronie. wybrałabym się nauczyć się jazdy na nartach :D

Dawid

Wysłany: 2009-05-11, 12:48   

Wiesz, chodzę na siłownie tyle że do ABC. Wszyscy zgodnie się zgadzają, że wolą płacić tam 50zł bo to połowę taniej a sprzęt też jest. Jeżeli miałbym sprawiedliwie ocenić jakość ABC do Fitnesslandu, to w tym drugim powinno być conajmniej 5 razy drożej przy takim sprzęcie i obsłudze. Jednak Rabka to Rabka - 100zł to jak najbardziej uczciwa cena, ale wydaje mi się że na większe miasto. Życzę jednak właścicielce mimo wszystko powodzenia - mieć taki klub w naszej mieścinie to już coś :-D

PS: próbowałem też tą maszynę na narty, ale coś mi nie szło :-P

lugoshi 
musicwatchgirlsgoby

Wysłany: 2009-05-12, 08:11   

Wygląda na to że nie należy "mieć nadziei" tylko zagłosować własną kasą. Piszesz że usługa jest warta 5x tyle co żądają.... Jeżeli chcesz żeby się utrzymało to trzeba dać im zarobić.
Poziom Rabki zależy od poziomu konsumpcji mieszkańców.

malami 
postać fikcyjna

Wysłany: 2009-05-12, 08:25   

czyżbyś się wybierał wesprzeć?

Cytat:
Poziom Rabki zależy od poziomu konsumpcji mieszkańców.

buuuuachachachachacha

Cytat:
PS: próbowałem też tą maszynę na narty, ale coś mi nie szło

może ona dla takich jak ja - bez nawyków, co z nią nie walczą tylko się poddają? ;)

lugoshi 
musicwatchgirlsgoby

Wysłany: 2009-05-12, 11:24   

malami napisał/a:
czyżbyś się wybierał wesprzeć?

Powiem Ci malami że nigdy mnie ten temat nie interesował, ale skoro tak wychwalają - światowo i profesjonalnie to ... czemu nie ? Z drugiej strony stadion i alejki otwarte 7/24h
i można biegać do woli.

malami napisał/a:
buuuuachachachachacha

Wystarczy popatrzeć na rozwój Gazdy. Ludzie głosują swoimi pieniędzmi. Czy się to komuś podoba czy nie ...
Szkoda tylko że nie widać tego w przypadku finansów publicznych.

Ps. chciałem się zapytać co taka maszyna narciarska robi ? Czyżby Maciejowa odeszła do lamusa ?

Ps.2 Znalazłem ich stronę. I z tych wszystkich urządzeń najbardziej podoba mi się Standingmate.. Czego to ludzie nie wymyślą żeby się poruszać nie ruszając niczym ?

malami 
postać fikcyjna

Wysłany: 2009-05-12, 17:21   

lugoshi napisał/a:

malami napisał/a:
buuuuachachachachacha

Wystarczy popatrzeć na rozwój Gazdy. Ludzie głosują swoimi pieniędzmi. Czy się to komuś podoba czy nie ...

nic dodać nic ująć, tego właśnie dotyczył mój szyderczy (jak ktoś nie rozpoznał) śmiech - potrzeby mieszkańców rabki kończą się w gaździe.
ale luz, od tego się nie umiera.

Dawid

Wysłany: 2009-05-12, 17:27   

lugoshi napisał/a:
Wygląda na to że nie należy "mieć nadziei" tylko zagłosować własną kasą. Piszesz że usługa jest warta 5x tyle co żądają.... Jeżeli chcesz żeby się utrzymało to trzeba dać im zarobić.

Gdybym miał tylko kasę na to - czemu nie. Póki co wolę jednak połowę taniej - stan maszyn i ogólnie wszystko dużo gorsze, ale efekty będą te same.

lugoshi napisał/a:
Ps.2 Znalazłem ich stronę. I z tych wszystkich urządzeń najbardziej podoba mi się Standingmate.. Czego to ludzie nie wymyślą żeby się poruszać nie ruszając niczym ?

Ta maszyna jest genialna. Stoisz sobie i pracują Ci wszystkie mięśnie :-P Mi ustawili plan początkujący wg mnie dużo za słaby, ale w niektórych momentach dość znacznie czułem działanie ;-)

Na zachętę parę fotek ze środka - bieżnie z wbudowanym TV mnie najbardziej zaskoczyły.

malami 
postać fikcyjna

Wysłany: 2009-05-12, 17:50   

lugoshi napisał/a:
Czego to ludzie nie wymyślą żeby się poruszać nie ruszając niczym ?

np gimnastykę izometryczną, a dla skrajnych leni - wizualizowanie ruchu z efektem takim jak ćwiczenia :) leżysz sobie pod chmurką, słoneczko grzeje, a ty bez wysiłku np. "robisz brzuszki" :D

Dawid napisał/a:
Ta maszyna jest genialna. Stoisz sobie i pracują Ci wszystkie mięśnie

czyli można sobie przynieść i poczytać książkę żeby jeszcze efektywniej wykorzystać czas? (a może nawet obiad?) ;)

lugoshi 
musicwatchgirlsgoby

Wysłany: 2009-05-12, 19:31   

Ciekawe jakby w roli standingmate sprawdził się wibrator budowlany ( taki do formowania pustaków). :-P

malami 
postać fikcyjna

Wysłany: 2009-05-12, 20:17   

na budowlance się nie znam to się nie wypowiem, ale np. rabczańskie busy to na pewno są o krok dalej :D

lugoshi 
musicwatchgirlsgoby

Wysłany: 2009-05-12, 20:26   

A ja się nieraz dziwiłem co jak taki napakowany wysiadam. Teraz już jasne w cenie biletu były gratisy ;-)

Dawid

Wysłany: 2009-05-12, 20:48   

malami napisał/a:
czyli można sobie przynieść i poczytać książkę żeby jeszcze efektywniej wykorzystać czas? (a może nawet obiad?)

Niestety trzeba się trzymać maszyny aby był porządany efekt ;-)

muma 
Sponsor forum

Wysłany: 2009-05-12, 22:00   

Dawid napisał/a:
100zł za miesiąc to jednak dużo jak na taką mieścinę

czy ja wiem czy dużo :?: przecież niektórzy więcej przepiją czy przekurzą i żyją a czego to nie robi się dla figurki :-) cena nie gra roli

Odpowiedz do tematu